KONST / Litografier / Parti grafiska blad 16143126
*
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 20:46:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 17:56:06
1
100 kr
22/4 20:39:25
2
150 kr
22/4 20:41:40
1
200 kr
22/4 20:41:44
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad litografier
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Parti grafiska blad
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/4 17:56:06 | 1 | 100 kr |
22/4 20:39:25 | 2 | 150 kr |
22/4 20:41:40 | 1 | 200 kr |
22/4 20:41:44 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad litografier
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46